Audi A5 Gen II z aukcji w USA

Zebraliśmy dane o Audi A5 Gen II z aukcji Copart i IAAI: 4 502 zakończonych licytacji i 43 aktywnych ofert. Poniżej statystyki cen tej generacji, najczęstsze uszkodzenia i aktualne aukcje.

Audi A5

Statystyki aukcji

Aktywne oferty
43
Sprzedane auta
4 502
Średnia cena finalna
9953 $
Mediana ceny
9000 $
Zakres cen
2650 $ – 19 974 $
Ceny sprzedaży według rocznika
RocznikSprzedane autaŚrednia cena finalna
202519516 739 $
202442114 244 $
202347914 087 $
202235311 578 $
202152510 892 $
20202759139 $
20198448001 $
20181 4106901 $

Kupujący najczęściej wybierają nadwozia: Hatchback, Coupe, Convertible. Typowe uszkodzenia sprzedanych aut: Przód (2 455), Tył (717), Bok (626).

Roczniki Audi A5 Gen II

Generacje Audi A5

Inne modele Audi

Popularne wśród kupujących z Polski

Audi A5 Gen II z USA: realny koszt „pod dom”

Licytacja, opłaty aukcyjne, transport, cło i podatki — pełny koszt importu do Polski policzony z rzeczywistych, ostatnich sprzedaży.

64 283 zł

W zależności od auta: od 24 537 zł do 119 695 zł

Na podstawie 20 ostatnich sprzedaży

Policz koszt konkretnego auta

Z czego składa się ta kwota (średnio)

Cena auta (licytacja)
33 317 zł
Opłaty aukcyjne
3985 zł
Transport do Polski
10 416 zł
Cło, VAT i akcyza
16 565 zł

Ceny Audi A5 Gen II na polskim rynku

Mediana ceny sprzedanych aut w Polsce, miesiąc po miesiącu — zestawiona z kosztem tego samego auta sprowadzonego przez DreamBid „pod dom”.

Rynek w PolscePod dom przez DreamBidTaniej o 60 486 zł

Na podstawie 8 581 aut z roczników 2018–2025, które zniknęły z polskich serwisów ogłoszeniowych. Kwota to ostatnia cena ofertowa ogłoszenia.

Mediana ceny w Polsce według miesiąca
MiesiącMediana cenyLiczba aut
2026-01158 900 zł1 455
2026-02164 500 zł1 466
2026-03142 900 zł1 780
2026-04134 900 zł1 976
2026-05125 000 zł703
2026-06124 900 zł1 201

Ostatnie sprzedaże

PojazdRokUszkodzeniePrzebiegCena finalnaData aukcji
2023 Audi A5 Sportback S line Premium Plus2023 Audi A5 Sportback S line Premium PlusWAUFACF59PA0597862023Przód21 306 mil19 400 $26 lip 2026
2018 Audi A5 Sportback Premium Plus2018 Audi A5 Sportback Premium PlusWAUBNCF51JA0877232018Przód60 056 mil8100 $26 lip 2026
2018 Audi A5 Cabriolet Premium Plus2018 Audi A5 Cabriolet Premium PlusWAUYNGF51JN0012862018Przód74 221 mil1550 $25 lip 2026
2023 Audi A5 Sportback Premium Plus2023 Audi A5 Sportback Premium PlusWAUCBCF50PA0488542023Przód52 506 mil13 050 $25 lip 2026
2024 Audi A52024 Audi A5WAUFADF53RA0830082024Przód0 mil12 800 $24 lip 2026
2018 Audi A5 Sportback Premium Plus2018 Audi A5 Sportback Premium PlusWAUENCF56JA0158202018Przód56 219 mil4300 $24 lip 2026
2019 Audi A5 Sportback Premium Plus2019 Audi A5 Sportback Premium PlusWAUENCF58KA0114322019Przód72 653 mil9500 $24 lip 2026
2018 Audi A5 Premium Plus2018 Audi A5 Premium PlusWAUTNAF56JA0304742018Tył148 179 mil3900 $24 lip 2026
2019 Audi A5 Sportback Premium Plus2019 Audi A5 Sportback Premium PlusWAUBNCF59KA0168532019Przód90 746 mil2700 $24 lip 2026
2021 Audi A5 Sportback S line Premium2021 Audi A5 Sportback S line PremiumWAUDACF59MA0462162021Bok0 mil6800 $24 lip 2026
2018 Audi A5 Sportback Premium Plus2018 Audi A5 Sportback Premium PlusWAUENCF5XJA0583152018Przód106 655 mil5400 $24 lip 2026
2021 Audi A5 Sportback S line Premium2021 Audi A5 Sportback S line PremiumWAUDACF52MA0026552021Dach35 763 mil10 300 $24 lip 2026
2021 Audi A5 Sportback Premium2021 Audi A5 Sportback PremiumWAUABCF57MA0093572021Tył69 509 mil12 700 $24 lip 2026
2025 Audi A5 Sportback S line Premium2025 Audi A5 Sportback S line PremiumWAUDACF54SA0145002025Przód0 mil9200 $24 lip 2026
2018 Audi A5 Premium Plus2018 Audi A5 Premium PlusWAUPNAF52JA0012332018Normalne zużycie0 mil4100 $24 lip 2026
2018 Audi A5 Cabriolet Premium Plus2018 Audi A5 Cabriolet Premium PlusWAUYNGF50JN0012322018Przód70 266 mil7100 $24 lip 2026
2024 Audi A5 Sportback S line Premium Plus2024 Audi A5 Sportback S line Premium PlusWAUFACF51RA0897072024Przód0 mil8700 $23 lip 2026
2025 Audi A5 Premium2025 Audi A5 PremiumWAU1BCFU9SN0303532025Przód0 mil14 400 $23 lip 2026
2023 Audi A5 Sportback S line Premium Plus2023 Audi A5 Sportback S line Premium PlusWAUFACF57PA0504862023Tył0 mil4750 $23 lip 2026
2024 Audi A5 Sportback S line Premium Plus2024 Audi A5 Sportback S line Premium PlusWAUFACF50RA0442902024Bok14 555 mil14 300 $23 lip 2026

Warto wiedzieć: Audi A5 Gen II z aukcji w USA

Auta generacji Gen II (2018–2025) regularnie trafiają na aukcje Copart i IAAI — od egzemplarzy po stłuczce po jeżdżące auta z minimalnymi uszkodzeniami. Nasze statystyki z 4 502 sprzedaży pomogą Ci wycenić konkretną ofertę. Licytuj z DreamBid: zajmiemy się transportem, cłem i dokumentami.

Najczęstsze pytania

Używamy cookies, aby poprawić jakość korzystania z serwisu, zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zamykając komunikat lub kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę.