Audi A8 Gen III 2013 — aukcje i ceny

Rocznik 2013 modelu Audi A8 Gen III — na aukcjach w USA znajdziesz teraz 6 aktywnych ofert. Historia 292 sprzedaży pokazuje realne ceny: średnio 2580 $, mediana 2300 $.

Audi A8 Gen III

Statystyki aukcji

Aktywne oferty
6
Średnia cena finalna
2580 $
Mediana ceny
2300 $
Zakres cen
778 $ – 5245 $
Ceny sprzedaży według rocznika
RocznikŚrednia cena finalna
20132580 $

Kupujący najczęściej wybierają nadwozia: Sedan. Typowe uszkodzenia sprzedanych aut: Przód, Tył, Bok.

Roczniki Audi A8 Gen III

Generacje Audi A8

Inne modele Audi

Popularne wśród kupujących z Polski

Ile kosztuje Audi A8 Gen III z dostawą pod dom?

Licytacja, opłaty aukcyjne, transport, cło i podatki — pełny koszt importu do Polski policzony z rzeczywistych, ostatnich sprzedaży.

29 723 zł

W zależności od auta: od 17 330 zł do 51 268 zł

Na podstawie 20 ostatnich sprzedaży

Policz koszt konkretnego auta

Z czego składa się ta kwota (średnio)

Cena auta (licytacja)
8621 zł
Opłaty aukcyjne
2423 zł
Transport do Polski
10 707 zł
Cło, VAT i akcyza
7971 zł

Audi A8 Gen III w Polsce: ceny sprzedanych aut

Mediana ceny sprzedanych aut w Polsce, miesiąc po miesiącu — zestawiona z kosztem tego samego auta sprowadzonego przez DreamBid „pod dom”.

Rynek w PolscePod dom przez DreamBidTaniej o 34 397 zł

Na podstawie 963 aut z roczników 2012–2014, które zniknęły z polskich serwisów ogłoszeniowych. Kwota to ostatnia cena ofertowa ogłoszenia.

Mediana ceny w Polsce według miesiąca
MiesiącMediana cenyLiczba aut
2026-0167 650 zł148
2026-0264 000 zł140
2026-0341 700 zł217
2026-0469 999 zł229
2026-0568 000 zł78
2026-0662 000 zł151

Ostatnie sprzedaże

PojazdRokUszkodzeniePrzebiegCena finalnaData aukcji
2013 Audi A8 3.0L2013 Audi A8 3.0LWAUAGAFD5DN0007582013Przód103 257 mil2750 $24 lip 2026
2013 Audi A8 4.0L2013 Audi A8 4.0LWAUR2AFD2DN0195442013Normalne zużycie224 043 mil1300 $24 lip 2026
2013 Audi A8 4.0L2013 Audi A8 4.0LWAUR2AFD6DN0192072013Bok127 619 mil2500 $24 lip 2026
2013 Audi A8 3.0L2013 Audi A8 3.0LWAURGAFD7DN0132242013Drobne wgniecenia i rysy117 513 mil2200 $14 lip 2026
2013 Audi A8 3.0L2013 Audi A8 3.0LWAURGAFD2DN0255102013Przód158 828 mil1650 $13 lip 2026
2013 Audi A8 3.0L2013 Audi A8 3.0LWAURGAFD7DN0011542013Tył143 393 mil2475 $12 lip 2026
2013 Audi A8 4.0L2013 Audi A8 4.0LWAUR2AFD4DN0146982013Bok102 079 mil3250 $8 lip 2026
2013 Audi A8 3.0L2013 Audi A8 3.0LWAURGAFD9DN0340882013Drobne wgniecenia i rysy46 295 mil6100 $7 lip 2026
2013 Audi A8 4.0L2013 Audi A8 4.0LWAUR2AFDXDN0244262013Drobne wgniecenia i rysy90 618 mil3650 $1 lip 2026
2013 Audi A8 4.0L2013 Audi A8 4.0LWAUR2AFD1DN0285742013Normalne zużycie209 225 mil700 $30 cze 2026
2013 Audi A8 4.0L2013 Audi A8 4.0LWAUR2AFD6DN0112362013Przód158 706 mil1400 $29 cze 2026
2013 Audi A8 3.0L2013 Audi A8 3.0LWAURGAFD9DN0321772013Podwozie169 298 mil800 $23 cze 2026
2013 Audi A8 3.0L2013 Audi A8 3.0LWAURGAFD2DN0055782013Przód0 mil325 $22 cze 2026
2013 Audi A8 3.0L2013 Audi A8 3.0LWAURGAFD0DN0067312013Przód202 057 mil1150 $15 cze 2026
2013 Audi A8 3.0L2013 Audi A8 3.0LWAUAGAFD6DN0062592013Tył93 044 mil5050 $9 cze 2026
2013 Audi A8 4.0L2013 Audi A8 4.0LWAUR2AFDXDN0093752013Tył91 088 mil4300 $5 cze 2026
2013 Audi A8 3.0L2013 Audi A8 3.0LWAURGAFD0DN0159012013Mechaniczne85 892 mil1575 $4 cze 2026
2013 Audi A8 3.0L2013 Audi A8 3.0LWAURGAFD4DN0008972013Przód167 731 mil1950 $2 cze 2026
2013 Audi A8 4.0L2013 Audi A8 4.0LWAUR2AFD5DN0177072013Przód135 509 mil1050 $29 maj 2026
2013 Audi A8 3.0L2013 Audi A8 3.0LWAUAGAFD0DN0165892013Podwozie139 635 mil1200 $28 maj 2026

Warto wiedzieć: Audi A8 Gen III z aukcji w USA

Kupując Audi A8 Gen III 2013 na aukcji, porównaj ofertę ze statystykami rocznika: mediana 2300 $ i przedział 778 $–5245 $ pokazują, gdzie kończy się okazja. Zwróć uwagę na typ uszkodzenia (najczęściej Przód), przebieg i dokument sprzedaży. Kalkulator DreamBid oszacuje pełny koszt importu każdego auta.

Najczęstsze pytania

Używamy cookies, aby poprawić jakość korzystania z serwisu, zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zamykając komunikat lub kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę.