Buick LaCrosse Gen I (2005–2009) — aukcje i ceny

Zebraliśmy dane o Buick LaCrosse Gen I z aukcji Copart i IAAI: 3 461 zakończonych licytacji i 50 aktywnych ofert. Poniżej statystyki cen tej generacji, najczęstsze uszkodzenia i aktualne aukcje.

Buick LaCrosse

Statystyki aukcji

Aktywne oferty
50
Sprzedane auta
3 461
Średnia cena finalna
437 $
Mediana ceny
325 $
Zakres cen
150 $ – 1150 $
Ceny sprzedaży według rocznika
RocznikSprzedane autaŚrednia cena finalna
2009363528 $
2008659510 $
2007718443 $
2006891393 $
2005830383 $

Kupujący najczęściej wybierają nadwozia: Sedan. Typowe uszkodzenia sprzedanych aut: Przód (1 715), Bok (522), Tył (433).

Roczniki Buick LaCrosse Gen I

Generacje Buick LaCrosse

Inne modele Buick

Popularne wśród kupujących z Polski

Ile kosztuje Buick LaCrosse Gen I z dostawą pod dom?

Licytacja, opłaty aukcyjne, transport, cło i podatki — pełny koszt importu do Polski policzony z rzeczywistych, ostatnich sprzedaży.

19 626 zł

W zależności od auta: od 16 524 zł do 26 721 zł

Na podstawie 20 ostatnich sprzedaży

Policz koszt konkretnego auta

Z czego składa się ta kwota (średnio)

Cena auta (licytacja)
1892 zł
Opłaty aukcyjne
1263 zł
Transport do Polski
11 017 zł
Cło, VAT i akcyza
5454 zł

Ostatnie sprzedaże

PojazdRokUszkodzeniePrzebiegCena finalnaData aukcji
2005 Buick LaCrosse CX2005 Buick LaCrosse CX2G4WC5323513277682005Bok263 464 mil275 $27 lip 2026
2009 Buick LaCrosse CXL2009 Buick LaCrosse CXL2G4WD5827912013442009Przód225 048 mil250 $27 lip 2026
2005 Buick LaCrosse CX2005 Buick LaCrosse CX2G4WC5328512767192005Przód136 784 mil425 $27 lip 2026
2005 Buick LaCrosse CXL2005 Buick LaCrosse CXL2G4WD5621512547952005Bok80 743 mil550 $24 lip 2026
2007 Buick LaCrosse CX2007 Buick LaCrosse CX2G4WC5824712362592007Przód156 105 mil375 $24 lip 2026
2006 Buick LaCrosse CXL2006 Buick LaCrosse CXL2G4WD5827611278862006Przód0 mil175 $23 lip 2026
2005 Buick LaCrosse CXL2005 Buick LaCrosse CXL2G4WD5322512282572005Przód88 073 mil775 $23 lip 2026
2008 Buick LaCrosse CXL2008 Buick LaCrosse CXL2G4WD582X813764582008Bok104 722 mil400 $23 lip 2026
2007 Buick LaCrosse CX2007 Buick LaCrosse CX2G4WC5824711333432007Bok77 040 mil700 $22 lip 2026
2006 Buick LaCrosse CXL2006 Buick LaCrosse CXL2G4WD5823611749632006Powódź113 265 mil200 $22 lip 2026
2006 Buick LaCrosse CX2006 Buick LaCrosse CX2G4WC5821611650212006Gradobicie137 984 mil1050 $22 lip 2026
2009 Buick LaCrosse CXL2009 Buick LaCrosse CXL2G4WD5823912044042009Tył111 855 mil375 $22 lip 2026
2005 Buick LaCrosse CXL2005 Buick LaCrosse CXL2G4WD562X512207602005Przód126 384 mil425 $22 lip 2026
2005 Buick LaCrosse CXL2005 Buick LaCrosse CXL2G4WD5627512881092005Przód156 161 mil400 $21 lip 2026
2007 Buick LaCrosse CXL2007 Buick LaCrosse CXL2G4WD5523711088862007Przód191 555 mil200 $21 lip 2026
2007 Buick LaCrosse CXS2007 Buick LaCrosse CXS2G4WE5871711537172007Przód120 884 mil225 $21 lip 2026
2006 Buick LaCrosse CXL2006 Buick LaCrosse CXL2G4WD5829611618002006Bok173 764 mil500 $21 lip 2026
2005 Buick LaCrosse CXL2005 Buick LaCrosse CXL2G4WD5326513300292005Wszędzie155 790 mil475 $21 lip 2026
2008 Buick LaCrosse Super2008 Buick LaCrosse Super2G4WN58C0811569802008Tył146 296 mil475 $21 lip 2026
2008 Buick LaCrosse CX2008 Buick LaCrosse CX2G4WC5820812911772008Bok91 778 mil675 $21 lip 2026

Warto wiedzieć: Buick LaCrosse Gen I z aukcji w USA

Strona Buick LaCrosse Gen I zbiera aktywne oferty i historię sprzedaży tej generacji w jednym miejscu. Jeśli rozważasz też inne generacje Buick LaCrosse, porównasz je poniżej — każda ma osobne statystyki cen i liczbę dostępnych aut.

Najczęstsze pytania

Używamy cookies, aby poprawić jakość korzystania z serwisu, zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zamykając komunikat lub kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę.