Oldsmobile Bravada Gen I (1991–1994) — aukcje i ceny

Szukasz Oldsmobile Bravada Gen I? Ta strona zbiera wszystkie dane tej generacji z amerykańskich aukcji — od cen finalnych po aktywne licytacje. Sprawdź statystyki, zanim postawisz ofertę.

Oldsmobile Bravada

Statystyki aukcji

Aktywne oferty
0
Sprzedane auta
5
Średnia cena finalna
240 $
Mediana ceny
250 $
Zakres cen
155 $ – 320 $
Ceny sprzedaży według rocznika
RocznikSprzedane autaŚrednia cena finalna
19942238 $
19921300 $
19912213 $

Kupujący najczęściej wybierają nadwozia: SUV. Typowe uszkodzenia sprzedanych aut: Przód (2), Normalne zużycie (1), Tył (1).

Roczniki Oldsmobile Bravada Gen I

Generacje Oldsmobile Bravada

Inne modele Oldsmobile

Popularne wśród kupujących z Polski

Ile kosztuje Oldsmobile Bravada Gen I z dostawą pod dom?

Licytacja, opłaty aukcyjne, transport, cło i podatki — pełny koszt importu do Polski policzony z rzeczywistych, ostatnich sprzedaży.

18 792 zł

W zależności od auta: od 16 489 zł do 21 915 zł

Na podstawie 5 ostatnich sprzedaży

Policz koszt konkretnego auta

Z czego składa się ta kwota (średnio)

Cena auta (licytacja)
912 zł
Opłaty aukcyjne
1011 zł
Transport do Polski
13 553 zł
Cło, VAT i akcyza
3317 zł

Ostatnie sprzedaże

PojazdRokUszkodzeniePrzebiegCena finalnaData aukcji
1992 Oldsmobile Bravada1992 Oldsmobile Bravada1GHDT13Z8N27022571992Przód197 556 mil300 $18 mar 2026
1994 Oldsmobile Bravada1994 Oldsmobile Bravada1GHDT13W5R07075841994Tył0 mil150 $28 paź 2025
1991 Oldsmobile Bravada1991 Oldsmobile Bravada1GHDT13ZXM27070711991Bok202 121 mil250 $3 paź 2025
1994 Oldsmobile Bravada1994 Oldsmobile Bravada1GHDT13W8R27058511994Przód234 315 mil325 $14 maj 2025
1991 Oldsmobile Bravada1991 Oldsmobile Bravada1GHDT13Z0M27054431991Normalne zużycie0 mil175 $7 lis 2024

Warto wiedzieć: Oldsmobile Bravada Gen I z aukcji w USA

Strona Oldsmobile Bravada Gen I zbiera aktywne oferty i historię sprzedaży tej generacji w jednym miejscu. Jeśli rozważasz też inne generacje Oldsmobile Bravada, porównasz je poniżej — każda ma osobne statystyki cen i liczbę dostępnych aut.

Najczęstsze pytania

Używamy cookies, aby poprawić jakość korzystania z serwisu, zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zamykając komunikat lub kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę.