Aukcje Oldsmobile Cutlass Gen VI w USA

Zebraliśmy dane o Oldsmobile Cutlass Gen VI z aukcji Copart i IAAI: 27 zakończonych licytacji i 2 aktywnych ofert. Poniżej statystyki cen tej generacji, najczęstsze uszkodzenia i aktualne aukcje.

Oldsmobile Cutlass

Statystyki aukcji

Aktywne oferty
2
Sprzedane auta
27
Średnia cena finalna
310 $
Mediana ceny
250 $
Zakres cen
125 $ – 495 $
Ceny sprzedaży według rocznika
RocznikSprzedane autaŚrednia cena finalna
19974206 $
19951350 $
19943258 $
19931400 $
19923300 $
19912388 $
19904250 $
19896213 $
19883692 $

Kupujący najczęściej wybierają nadwozia: Sedan, Coupe, Convertible. Typowe uszkodzenia sprzedanych aut: Bok (6), Przód (5), Tył (5).

Roczniki Oldsmobile Cutlass Gen VI

Generacje Oldsmobile Cutlass

Inne modele Oldsmobile

Popularne wśród kupujących z Polski

Średnia cena Oldsmobile Cutlass Gen VI „pod dom” w Polsce

Licytacja, opłaty aukcyjne, transport, cło i podatki — pełny koszt importu do Polski policzony z rzeczywistych, ostatnich sprzedaży.

16 685 zł

W zależności od auta: od 14 285 zł do 22 223 zł

Na podstawie 17 ostatnich sprzedaży

Policz koszt konkretnego auta

Z czego składa się ta kwota (średnio)

Cena auta (licytacja)
1280 zł
Opłaty aukcyjne
1075 zł
Transport do Polski
11 023 zł
Cło, VAT i akcyza
3307 zł

Ostatnie sprzedaże

PojazdRokUszkodzeniePrzebiegCena finalnaData aukcji
1990 Oldsmobile Cutlass1990 Oldsmobile Cutlass2G3AS54N3L23613721990Mechaniczne112 536 mil150 $29 cze 2026
1988 Oldsmobile Cutlass1988 Oldsmobile Cutlass1G3GR11Y2JP3047931988Dachowanie338 676 mil1650 $16 cze 2026
1995 Oldsmobile Cutlass1995 Oldsmobile Cutlass1G3AJ5549S63401611995Przód173 720 mil350 $3 cze 2026
1990 Oldsmobile Cutlass1990 Oldsmobile Cutlass1G3AM54N8L63502801990Drobne wgniecenia i rysy450 533 mil250 $1 cze 2026
1994 Oldsmobile Cutlass1994 Oldsmobile Cutlass1G3WH55M6RD3391841994Bok159 501 mil225 $22 maj 2026
1990 Oldsmobile Cutlass1990 Oldsmobile Cutlass2G3AL54R2L23138151990Bok15 443 mil175 $20 maj 2026
1992 Oldsmobile Cutlass1992 Oldsmobile Cutlass1G3AL54N8N64081661992Drobne wgniecenia i rysy101 050 mil400 $9 kwi 2026
1991 Oldsmobile Cutlass1991 Oldsmobile Cutlass1G3AL54N6M63460371991Przód201 451 mil250 $25 mar 2026
1989 Oldsmobile Cutlass1989 Oldsmobile Cutlass2G3AJ11R0K24382641989Bok468 190 mil125 $18 mar 2026
1989 Oldsmobile Cutlass1989 Oldsmobile Cutlass1G3NL14U3KM2268361989Bok388 026 mil125 $11 mar 2026
1988 Oldsmobile Cutlass1988 Oldsmobile Cutlass1G3WS14W4JD3794261988Wszędzie213 436 mil325 $6 sty 2026
1997 Oldsmobile Cutlass GL1997 Oldsmobile Cutlass GL1G3NB52M1V63046511997Tył99 257 mil400 $9 wrz 2025
1997 Oldsmobile Cutlass GL1997 Oldsmobile Cutlass GL1G3NB52M0V63076681997Tył76 961 mil125 $12 sie 2025
1991 Oldsmobile Cutlass1991 Oldsmobile Cutlass1G3WS54T9MD3597071991Przód63 180 mil525 $1 lip 2025
1997 Oldsmobile Cutlass GLS1997 Oldsmobile Cutlass GLS1G3NG52MXV63168811997Wszędzie101 640 mil175 $4 cze 2025
1988 Oldsmobile Cutlass1988 Oldsmobile Cutlass1G3NF54U4JM2093321988Przód116 218 mil100 $27 maj 2025
1993 Oldsmobile Cutlass1993 Oldsmobile Cutlass1G3AJ85N8P63624751993Bok103 756 mil400 $20 mar 2025
1994 Oldsmobile Cutlass1994 Oldsmobile Cutlass1G3WT35XXRD3777901994Tył79 109 mil375 $18 mar 2025
1989 Oldsmobile Cutlass1989 Oldsmobile Cutlass1G3AJ51W1KG3349401989Przód97 318 mil275 $3 mar 2025
1989 Oldsmobile Cutlass1989 Oldsmobile Cutlass1G3AM51W0KG3474581989Mechaniczne30 169 mil375 $7 sty 2025

Warto wiedzieć: Oldsmobile Cutlass Gen VI z aukcji w USA

Auta generacji Gen VI (1988–1997) regularnie trafiają na aukcje Copart i IAAI — od egzemplarzy po stłuczce po jeżdżące auta z minimalnymi uszkodzeniami. Nasze statystyki z 27 sprzedaży pomogą Ci wycenić konkretną ofertę. Licytuj z DreamBid: zajmiemy się transportem, cłem i dokumentami.

Najczęstsze pytania

Używamy cookies, aby poprawić jakość korzystania z serwisu, zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zamykając komunikat lub kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę.