Za ile naprawdę schodzi BMW X3 Gen I 2008

Rocznik 2008 modelu BMW X3 Gen I — archiwum zawiera 503 zakończonych lotów z realnymi cenami finalnymi. Wiedza o tym, za ile BMW X3 Gen I 2008 schodzi, pozwala ustawić zwycięską ofertę.

BMW X3 Gen I

Statystyki archiwum

Zarchiwizowane loty
503
Średnia cena sprzedaży
518 $
Mediana ceny sprzedaży
400 $
Zakres cen sprzedaży
175 $ – 1200 $
Ceny sprzedaży według rocznika
RocznikŚrednia cena sprzedaży
2008518 $

Najczęściej sprzedawane nadwozia: SUV. Typowe uszkodzenia sprzedanych aut: Przód, Tył, Bok.

Roczniki BMW X3 Gen I

Generacje BMW X3

Inne modele BMW

Popularne wśród kupujących z Polski

Ile kosztował BMW X3 Gen I z dostawą, na podstawie realnych sprzedaży?

Cena finalna, opłaty aukcyjne, transport, cło i podatki — pełny koszt importu do Polski policzony z rzeczywistych, zakończonych sprzedaży.

22 094 zł

W zależności od auta: od 18 356 zł do 27 705 zł

Na podstawie 20 ostatnich sprzedaży

Policz koszt konkretnego auta

Z czego składa się ta kwota (średnio)

Cena auta (cena finalna)
2248 zł
Opłaty aukcyjne
1384 zł
Transport do Polski
12 425 zł
Cło, VAT i akcyza
6037 zł

Ile kosztuje BMW X3 Gen I w Polsce?

Mediana ceny sprzedanych aut w Polsce, miesiąc po miesiącu — zestawiona z kosztem tego samego auta sprowadzonego przez DreamBid „pod dom”.

Rynek w PolscePod dom przez DreamBid

Na podstawie 2 592 aut z roczników 2007–2009, które zniknęły z polskich serwisów ogłoszeniowych. Kwota to ostatnia cena ofertowa ogłoszenia.

Mediana ceny w Polsce według miesiąca
MiesiącMediana cenyLiczba aut
2026-0323 900 zł457
2026-0423 700 zł816
2026-0523 900 zł217
2026-0622 900 zł474
2026-0721 500 zł339
2026-0821 600 zł289

Ostatnie sprzedaże

PojazdRokUszkodzeniePrzebiegCena finalnaData aukcji
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93468WJ143772008Przód78 589 mil1050 $22 wrz 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93438WJ239882008Przód204 647 mil175 $16 wrz 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC934X8WJ190162008Normalne zużycie152 024 mil650 $14 wrz 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC934X8WJ105742008Przód134 314 mil1150 $4 wrz 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93438WJ049722008Bok157 676 mil300 $2 wrz 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93428WJ181352008Przód144 920 mil500 $1 wrz 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93498WJ030652008Bok73 106 mil1550 $28 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93498WJ231852008Przód0 mil275 $28 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93428WJ242882008Przód124 860 mil1650 $26 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93418WJ131532008Mechaniczne139 675 mil275 $25 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93428WJ148312008Tył122 196 mil1100 $20 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93478WJ162492008Mechaniczne127 946 mil500 $19 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93498WJ194302008Tył225 288 mil300 $19 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC934X8WJ237592008Dachowanie0 mil275 $14 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93428WJ209192008Przód164 434 mil475 $14 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93468WJ094402008Tył212 407 mil200 $13 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93438WJ140282008Nieznane999 999 mil475 $11 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93438WJ025122008Mechaniczne117 421 mil400 $7 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93488WJ151742008Normalne zużycie117 876 mil300 $6 sie 2026
2008 BMW X3 3.0si2008 BMW X3 3.0siWBXPC93488WJ208892008Wszędzie147 220 mil200 $4 sie 2026

Warto wiedzieć: ceny sprzedaży BMW X3 Gen I

Archiwum BMW X3 Gen I 2008 daje realne ceny sprzedaży tego rocznika — 503 zakończonych lotów z Copart i IAAI, nie ceny wywoławcze. Porównaj z nimi aktywny lot, aby ocenić ofertę. Każdy lot zachowuje zdjęcia, VIN i datę aukcji, a kalkulator DreamBid przelicza cenę finalną na pełny koszt „pod dom” w Polsce.

Najczęstsze pytania

Używamy cookies, aby poprawić jakość korzystania z serwisu, zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zamykając komunikat lub kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę.