Chrysler Pacifica Gen II 2024 — ceny sprzedaży z archiwum aukcji USA

Za ile sprzedaje się Chrysler Pacifica Gen II 2024 na aukcjach USA? Średnio 13 979 $ na 1 359 zarejestrowanych sprzedażach, mediana 14 200 $. Najpierw przeanalizuj wyniki.

Chrysler Pacifica Gen II

Statystyki archiwum

Zarchiwizowane loty
1 625
Średnia cena sprzedaży
13 979 $
Mediana ceny sprzedaży
14 200 $
Zakres cen sprzedaży
4000 $ – 23 100 $
Ceny sprzedaży według rocznika
RocznikŚrednia cena sprzedaży
202413 979 $

Najczęściej sprzedawane nadwozia: Minivan. Typowe uszkodzenia sprzedanych aut: Przód, Bok, Tył.

Roczniki Chrysler Pacifica Gen II

Generacje Chrysler Pacifica

Inne modele Chrysler

Popularne wśród kupujących z Polski

Średnia cena sprzedanego Chrysler Pacifica Gen II „pod dom” w Polsce

Cena finalna, opłaty aukcyjne, transport, cło i podatki — pełny koszt importu do Polski policzony z rzeczywistych, zakończonych sprzedaży.

78 927 zł

W zależności od auta: od 40 862 zł do 97 389 zł

Na podstawie 20 ostatnich sprzedaży

Policz koszt konkretnego auta

Z czego składa się ta kwota (średnio)

Cena auta (cena finalna)
41 353 zł
Opłaty aukcyjne
4368 zł
Transport do Polski
13 080 zł
Cło, VAT i akcyza
20 126 zł

Ile kosztuje Chrysler Pacifica Gen II w Polsce?

Mediana ceny sprzedanych aut w Polsce, miesiąc po miesiącu — zestawiona z kosztem tego samego auta sprowadzonego przez DreamBid „pod dom”.

Rynek w PolscePod dom przez DreamBidTaniej o 76 780 zł

Na podstawie 908 aut z roczników 2023–2025, które zniknęły z polskich serwisów ogłoszeniowych. Kwota to ostatnia cena ofertowa ogłoszenia.

Mediana ceny w Polsce według miesiąca
MiesiącMediana cenyLiczba aut
2026-03148 900 zł178
2026-04159 000 zł215
2026-05149 937 zł103
2026-06147 500 zł207
2026-07152 000 zł109
2026-08155 000 zł96

Ostatnie sprzedaże

PojazdRokUszkodzeniePrzebiegCena finalnaData aukcji
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG8RR1822562024Bok47 286 mil4100 $23 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG4RR1198512024Normalne zużycie68 898 mil13 000 $22 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Hybrid S2024 Chrysler Pacifica Hybrid S2C4RC1S79RR1665832024Tył29 786 mil12 200 $22 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BGXRR1165172024Przód52 845 mil12 900 $22 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Hybrid Select2024 Chrysler Pacifica Hybrid Select2C4RC1S73RR1029132024Bok64 455 mil6000 $21 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG3RR1822762024Drobne wgniecenia i rysy56 740 mil14 000 $21 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG2RR1403742024Mechaniczne75 149 mil11 400 $21 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG4RR1678662024Przód66 588 mil13 300 $21 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Hybrid Select2024 Chrysler Pacifica Hybrid Select2C4RC1S70RR1536392024Tył68 588 mil14 600 $21 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Hybrid Select2024 Chrysler Pacifica Hybrid Select2C4RC1S74RR1778632024Gradobicie73 852 mil13 500 $21 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC3BG8RR1750272024Bok49 185 mil11 600 $18 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG5RR1676202024Tył67 138 mil6100 $17 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG4RR1829172024Przód67 410 mil9400 $17 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG3RR1899722024Bok23 314 mil10 300 $17 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG6RR1363132024Bok61 694 mil14 000 $17 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Hybrid Select2024 Chrysler Pacifica Hybrid Select2C4RC1S77RR1967292024Tył47 784 mil13 900 $16 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG1RR1865362024Normalne zużycie94 714 mil9350 $16 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG9RR1126982024Normalne zużycie41 664 mil6525 $16 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG6RR1127102024Normalne zużycie87 772 mil11 375 $16 wrz 2026
2024 Chrysler Pacifica Touring L2024 Chrysler Pacifica Touring L2C4RC1BG3RR1865372024Normalne zużycie89 890 mil9100 $16 wrz 2026

Warto wiedzieć: ceny sprzedaży Chrysler Pacifica Gen II

Strona Chrysler Pacifica Gen II 2024 zbiera zakończone aukcje tego rocznika (1 625 lotów) w jednym miejscu. Sąsiednie roczniki często sprzedają się za inne kwoty — porównaj ich ceny sprzedaży poniżej, każdy ma własną statystykę, zanim zalicytujesz.

Najczęstsze pytania

Używamy cookies, aby poprawić jakość korzystania z serwisu, zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zamykając komunikat lub kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę.