Kia Sorento Gen IV (2021–2026) — завершені аукціони й ціни

За скільки продається Kia Sorento Gen IV на аукціонах США? У середньому 10 085 $ за 10 223 зареєстрованими продажами, медіана 9 500 $. Вивчи результати, перш ніж наважитися.

Kia Sorento

Статистика архіву

Архівні лоти
10 882
Продано авто
10 223
Середня ціна продажу
10 085 $
Медіана ціни продажу
9 500 $
Діапазон цін продажу
3 700 $ – 17 800 $
Ціни продажів за роками
РікПродано автоСередня ціна продажу
202620512 520 $
20251 57013 873 $
20241 36512 814 $
20232 4269 966 $
20222 5198 417 $
20212 1387 430 $

Найчастіше продаються кузови: SUV. Типові пошкодження проданих авто: Спереду (5 430), Ззаду (1 555), Збоку (1 466).

Роки випуску Kia Sorento Gen IV

Покоління Kia Sorento

Інші моделі Kia

Популярне серед покупців із Польщі

Середня ціна проданого Kia Sorento Gen IV «під ключ» у Польщі

Фінальна ставка, аукціонні збори, доставка, мито й податки — повна вартість імпорту до Польщі, порахована за реальними завершеними продажами.

74 867 zł

Залежно від авта: від 30 119 zł до 110 674 zł

На основі 20 останніх продажів

Порахуй вартість конкретного авта

З чого складається ця сума (у середньому)

Ціна авта (фінальна ставка)
39 168 zł
Аукціонні збори
4 299 zł
Доставка до Польщі
12 239 zł
Мито, VAT і акциз
19 161 zł

Ціни на Kia Sorento Gen IV на польському ринку

Медіанна ціна проданих у Польщі авто по місяцях — поруч із вартістю того самого авто «під дім» через DreamBid.

Ринок ПольщіПід дім через DreamBidДешевше на 83 249 zł

За 1 448 авто 2021–2027 років, що зникли з польських майданчиків оголошень. Сума — остання ціна оголошення.

Медіанна ціна в Польщі по місяцях
МісяцьМедіанна цінаАвто
2026-03152 700 zł283
2026-04153 900 zł345
2026-05139 900 zł139
2026-06141 000 zł251
2026-07139 900 zł199
2026-08151 900 zł231

Останні продажі

АвтомобільРікПошкодженняПробігФінальна цінаДата аукціону
2024 Kia Sorento SX2024 Kia Sorento SX5XYRK4JFXRG2546872024Спереду65 822 миль15 600 $24 вер. 2026 р.
2021 Kia Sorento LX2021 Kia Sorento LX5XYRG4LC2MG0013612021Спереду89 847 миль5 300 $23 вер. 2026 р.
2023 Kia Sorento X-Line SX Prestige2023 Kia Sorento X-Line SX Prestige5XYRKDLF6PG1904952023Спереду45 970 миль13 900 $23 вер. 2026 р.
2022 Kia Sorento LX2022 Kia Sorento LX5XYRG4LC3NG0913012022Спереду0 миль2 050 $23 вер. 2026 р.
2023 Kia Sorento S2023 Kia Sorento S5XYRL4LC7PG1687042023Спереду66 103 миль9 525 $23 вер. 2026 р.
2026 Kia Sorento X-Line SX Prestige2026 Kia Sorento X-Line SX PrestigeKNDRKDJG5T54794152026Ззаду3 379 миль12 800 $23 вер. 2026 р.
2022 Kia Sorento SX Prestige2022 Kia Sorento SX PrestigeKNDRMDLH9N50680222022Збоку49 746 миль11 800 $23 вер. 2026 р.
2023 Kia Sorento X-Line SX Prestige2023 Kia Sorento X-Line SX Prestige5XYRKDLF5PG1650542023Дах25 685 миль8 600 $23 вер. 2026 р.
2025 Kia Sorento S2025 Kia Sorento S5XYRL4JC7SG3649002025Спереду26 970 миль14 300 $23 вер. 2026 р.
2023 Kia Sorento S2023 Kia Sorento S5XYRL4LC4PG2188012023Збоку23 550 миль9 625 $23 вер. 2026 р.
2022 Kia Sorento SX Prestige2022 Kia Sorento SX PrestigeKNDRMDLH2N50689622022Електричне135 854 миль9 000 $23 вер. 2026 р.
2023 Kia Sorento EX2023 Kia Sorento EXKNDRHDLG7P51606812023Збоку35 999 миль12 400 $22 вер. 2026 р.
2025 Kia Sorento EX2025 Kia Sorento EXKNDRHDJG2S53124432025Збоку24 505 миль11 000 $22 вер. 2026 р.
2024 Kia Sorento S2024 Kia Sorento S5XYRLDJC2RG2784362024Перекидання32 148 миль4 900 $22 вер. 2026 р.
2025 Kia Sorento S2025 Kia Sorento S5XYRL4JC0SG3683972025Спереду31 969 миль10 700 $22 вер. 2026 р.
2021 Kia Sorento SX Prestige2021 Kia Sorento SX Prestige5XYRK4LF7MG0252132021Спереду89 010 миль8 200 $22 вер. 2026 р.
2023 Kia Sorento LX2023 Kia Sorento LX5XYRGDLC0PG1999612023Град71 714 миль10 300 $22 вер. 2026 р.
2021 Kia Sorento S2021 Kia Sorento S5XYRL4LC3MG0182622021З усіх боків0 миль1 850 $22 вер. 2026 р.
2023 Kia Sorento X-Line EX2023 Kia Sorento X-Line EX5XYRHDLF9PG2232622023Спереду59 863 миль10 700 $22 вер. 2026 р.
2021 Kia Sorento S2021 Kia Sorento S5XYRL4LC2MG0101052021Спереду153 360 миль3 650 $22 вер. 2026 р.

Корисно знати: ціни продажів Kia Sorento Gen IV

Архів Kia Sorento Gen IV дає реальні ціни продажів цього покоління — 10 882 завершених лотів з Copart і IAAI, не ціни запиту. Порівняй з ними активний лот, щоб зрозуміти, чи справедлива ставка. Кожен лот зберігає фото, VIN і дату аукціону, а калькулятор DreamBid перетворює фінальну ціну на повну вартість «під ключ» для Польщі.

Часті запитання

Ми використовуємо cookie, щоб покращити ваш досвід і проаналізувати використання сайту, як зазначено в нашій Політиці конфіденційності.