Volvo XC90 Gen II (2015–2026) — завершені аукціони й ціни

Volvo XC90 Gen II — архів цін продажів з Copart і IAAI: 10 129 завершених лотів цього покоління з фото й описом пошкоджень. Подивись, за скільки вони реально йдуть, перед ставкою.

Volvo XC90

Статистика архіву

Архівні лоти
10 129
Продано авто
9 319
Середня ціна продажу
11 432 $
Медіана ціни продажу
9 400 $
Діапазон цін продажу
3 050 $ – 25 750 $
Ціни продажів за роками
РікПродано автоСередня ціна продажу
202610725 471 $
202535823 222 $
202459119 224 $
202351718 945 $
202265216 825 $
202174314 596 $
202073311 816 $
20191 03410 373 $
20181 2608 480 $
20171 1427 515 $
20162 1826 359 $

Найчастіше продаються кузови: SUV. Типові пошкодження проданих авто: Спереду (4 105), Збоку (1 308), Ззаду (1 210).

Роки випуску Volvo XC90 Gen II

Покоління Volvo XC90

Інші моделі Volvo

Популярне серед покупців із Польщі

Середня ціна проданого Volvo XC90 Gen II «під ключ» у Польщі

Фінальна ставка, аукціонні збори, доставка, мито й податки — повна вартість імпорту до Польщі, порахована за реальними завершеними продажами.

68 103 zł

Залежно від авта: від 31 643 zł до 180 265 zł

На основі 20 останніх продажів

Порахуй вартість конкретного авта

З чого складається ця сума (у середньому)

Ціна авта (фінальна ставка)
33 976 zł
Аукціонні збори
4 152 zł
Доставка до Польщі
12 496 zł
Мито, VAT і акциз
17 479 zł

Скільки коштує Volvo XC90 Gen II у Польщі?

Медіанна ціна проданих у Польщі авто по місяцях — поруч із вартістю того самого авто «під дім» через DreamBid.

Ринок ПольщіПід дім через DreamBidДешевше на 78 255 zł

За 9 588 авто 2015–2027 років, що зникли з польських майданчиків оголошень. Сума — остання ціна оголошення.

Медіанна ціна в Польщі по місяцях
МісяцьМедіанна цінаАвто
2026-03146 999 zł1 864
2026-04133 950 zł2 480
2026-05139 900 zł863
2026-06142 800 zł1 739
2026-07139 900 zł1 161
2026-08149 900 zł1 481

В архіві: середа, 23 вер.

✅ 2017 Volvo XC90 Momentum • VIN: YV4A22PKXH1122840 • Лот: 45821541. Опубліковано раніше на IAAI з пробігом 155 161 миль. Безкоштовний доступ до архіву аукціонних продажів зі США та докладний звіт про історію автомобіля на DreamBid. Зображення 1.
6 250 $
2017 Volvo XC90 Momentum
YV4A22PKXH112284007/16
2,0 L • 4 • 316 hp • 4×4 • АТ
Заводиться та їде250k км
✅ 2019 Volvo XC90 R-Design • VIN: YV4102PM6K1507245 • Лот: 63432416. Опубліковано раніше на Copart з пробігом 46 047 миль. Безкоштовний доступ до архіву аукціонних продажів зі США та докладний звіт про історію автомобіля на DreamBid. Зображення 1.
8 100 $
2019 Volvo XC90 R-Design
YV4102PM6K150724504/19
2,0 L • 4 • 250 hp • 4×4 • АТ
Заводиться та їде74k км
✅ 2019 Volvo XC90 Momentum • VIN: YV4102PK3K1423642 • Лот: 67172356. Опубліковано раніше на Copart з пробігом 165 899 миль. Безкоштовний доступ до архіву аукціонних продажів зі США та докладний звіт про історію автомобіля на DreamBid. Зображення 1.
8 100 $
2019 Volvo XC90 Momentum
YV4102PK3K1423642
2,0 L • 4 • 250 hp • 4×4 • АТ
Заводиться та їде267k км
✅ 2019 Volvo XC90 Momentum • VIN: YV4A22PKXK1496680 • Лот: 66405286. Опубліковано раніше на Copart з пробігом 43 105 миль. Безкоштовний доступ до архіву аукціонних продажів зі США та докладний звіт про історію автомобіля на DreamBid. Зображення 1.
6 600 $
2019 Volvo XC90 Momentum
YV4A22PKXK149668002/19
2,0 L • 4 • 316 hp • 4×4 • АТ
Не на ходу69k км
✅ 2019 Volvo XC90 Momentum • VIN: YV4102PK4K1499676 • Лот: 56669836. Опубліковано раніше на Copart з пробігом 81 328 миль. Безкоштовний доступ до архіву аукціонних продажів зі США та докладний звіт про історію автомобіля на DreamBid. Зображення 1.
9 400 $
2019 Volvo XC90 Momentum
YV4102PK4K149967602/19
2,0 L • 4 • 250 hp • 4×4 • АТ
Заводиться та їде131k км
✅ 2024 Volvo XC90 Plus Bright Theme • VIN: YV4L12PE8R1147453 • Лот: 66776056. Опубліковано раніше на Copart з пробігом 36 628 миль. Безкоштовний доступ до архіву аукціонних продажів зі США та докладний звіт про історію автомобіля на DreamBid. Зображення 1.
2 300 $
2024 Volvo XC90 Plus Bright Theme
YV4L12PE8R114745305/23
2,0 L • 4 • 247 hp • 4×4 • АТ
Не на ходу59k км
✅ 2026 Volvo XC90 Plus • VIN: YV4062PE6T1493030 • Лот: 69097296. Опубліковано раніше на Copart з пробігом 12 920 миль. Безкоштовний доступ до архіву аукціонних продажів зі США та докладний звіт про історію автомобіля на DreamBid. Зображення 1.
30 250 $
2026 Volvo XC90 Plus
YV4062PE6T1493030
2,0 L • 4 • 295 hp • 4×4 • АТ
Заводиться та їде21k км
✅ 2025 Volvo XC90 Plus • VIN: YV4H60PE8S1315545 • Лот: 66966826. Опубліковано раніше на Copart з пробігом 20 952 миль. Безкоштовний доступ до архіву аукціонних продажів зі США та докладний звіт про історію автомобіля на DreamBid. Зображення 1.
13 800 $
2025 Volvo XC90 Plus
YV4H60PE8S131554507/24
2,0 L • 4 • 312 hp • 4×4 • АТ
Заводиться та їде34k км
✅ 2018 Volvo XC90 Inscription • VIN: YV4A22PL1J1200257 • Лот: 56039426. Опубліковано раніше на Copart з пробігом 121 591 миль. Безкоштовний доступ до архіву аукціонних продажів зі США та докладний звіт про історію автомобіля на DreamBid. Зображення 1.
6 600 $
2018 Volvo XC90 Inscription
YV4A22PL1J120025706/17
2,0 L • 4 • 316 hp • 4×4 • АТ
Заводиться та їде196k км
✅ 2018 Volvo XC90 Inscription • VIN: YV4A22PL4J1200866 • Лот: 67129816. Опубліковано раніше на Copart з пробігом 142 969 миль. Безкоштовний доступ до архіву аукціонних продажів зі США та докладний звіт про історію автомобіля на DreamBid. Зображення 1.
4 850 $
2018 Volvo XC90 Inscription
YV4A22PL4J120086606/17
2,0 L • 4 • 316 hp • 4×4 • АТ
Заводиться та їде230k км
✅ 2023 Volvo XC90 Plus Bright Theme • VIN: YV4H60CN7P1923778 • Лот: 66985836. Опубліковано раніше на Copart з пробігом Не вказано. Безкоштовний доступ до архіву аукціонних продажів зі США та докладний звіт про історію автомобіля на DreamBid. Зображення 1.
10 700 $
2023 Volvo XC90 Plus Bright Theme
YV4H60CN7P192377809/22
2,0 L • 4 • 312 hp • 4×4 • АТ
Не на ходуНе вказано
✅ 2016 Volvo XC90 T6 Momentum • VIN: YV4A22PK8G1095099 • Лот: 46046393. Опубліковано раніше на IAAI з пробігом 98 758 миль. Безкоштовний доступ до архіву аукціонних продажів зі США та докладний звіт про історію автомобіля на DreamBid. Зображення 1.
7 975 $
2016 Volvo XC90 T6 Momentum
YV4A22PK8G1095099
2,0 L • 4 • 316 hp • 4×4 • АТ
Заводиться та їде159k км

Останні продажі

АвтомобільРікПошкодженняПробігФінальна цінаДата аукціону
2017 Volvo XC90 Momentum2017 Volvo XC90 MomentumYV4A22PKXH11228402017Нормальний знос155 161 миль6 250 $23 вер. 2026 р.
2019 Volvo XC90 R-Design2019 Volvo XC90 R-DesignYV4102PM6K15072452019Спереду46 047 миль8 100 $23 вер. 2026 р.
2019 Volvo XC90 Momentum2019 Volvo XC90 MomentumYV4102PK3K14236422019Нормальний знос165 899 миль8 100 $23 вер. 2026 р.
2019 Volvo XC90 Momentum2019 Volvo XC90 MomentumYV4A22PKXK14966802019Вода43 105 миль6 600 $23 вер. 2026 р.
2024 Volvo XC90 Plus Bright Theme2024 Volvo XC90 Plus Bright ThemeYV4L12PE8R11474532024Спереду36 628 миль2 300 $23 вер. 2026 р.
2019 Volvo XC90 Momentum2019 Volvo XC90 MomentumYV4102PK4K14996762019Спереду81 328 миль9 400 $23 вер. 2026 р.
2026 Volvo XC90 Plus2026 Volvo XC90 PlusYV4062PE6T14930302026Спереду12 920 миль30 250 $23 вер. 2026 р.
2018 Volvo XC90 Inscription2018 Volvo XC90 InscriptionYV4A22PL1J12002572018Займання двигуна121 591 миль6 600 $23 вер. 2026 р.
2018 Volvo XC90 Inscription2018 Volvo XC90 InscriptionYV4A22PL4J12008662018Збоку142 969 миль4 850 $23 вер. 2026 р.
2023 Volvo XC90 Plus Bright Theme2023 Volvo XC90 Plus Bright ThemeYV4H60CN7P19237782023Спереду0 миль10 700 $23 вер. 2026 р.
2025 Volvo XC90 Plus2025 Volvo XC90 PlusYV4H60PE8S13155452025Спереду20 952 миль13 800 $23 вер. 2026 р.
2016 Volvo XC90 T6 Momentum2016 Volvo XC90 T6 MomentumYV4A22PK8G10950992016Нормальний знос98 758 миль7 975 $23 вер. 2026 р.
2016 Volvo XC90 T6 Inscription2016 Volvo XC90 T6 InscriptionYV4A22PL6G10796372016Спереду57 478 миль6 125 $23 вер. 2026 р.
2020 Volvo XC90 Inscription2020 Volvo XC90 InscriptionYV4A221L8L15737302020Збоку54 523 миль13 500 $23 вер. 2026 р.
2021 Volvo XC90 Inscription2021 Volvo XC90 InscriptionYV4A22PLXM16757512021Невідоме54 228 миль16 400 $23 вер. 2026 р.
2017 Volvo XC90 Momentum2017 Volvo XC90 MomentumYV4A22PK4H11253932017Збоку120 584 миль6 600 $22 вер. 2026 р.
2017 Volvo XC90 Inscription2017 Volvo XC90 InscriptionYV4A22PL4H11525062017Механічне0 миль4 050 $22 вер. 2026 р.
2016 Volvo XC90 T6 Momentum2016 Volvo XC90 T6 MomentumYV4A22PK6G10948082016Спереду90 994 миль4 150 $22 вер. 2026 р.
2022 Volvo XC90 Inscription Expression2022 Volvo XC90 Inscription ExpressionYV4BR0CZ4N18146442022Спереду0 миль4 250 $22 вер. 2026 р.
2016 Volvo XC90 T6 Momentum2016 Volvo XC90 T6 MomentumYV4A22PKXG10370602016Нормальний знос164 448 миль4 650 $22 вер. 2026 р.

Корисно знати: ціни продажів Volvo XC90 Gen II

Архів Volvo XC90 Gen II дає реальні ціни продажів цього покоління — 10 129 завершених лотів з Copart і IAAI, не ціни запиту. Порівняй з ними активний лот, щоб зрозуміти, чи справедлива ставка. Кожен лот зберігає фото, VIN і дату аукціону, а калькулятор DreamBid перетворює фінальну ціну на повну вартість «під ключ» для Польщі.

Часті запитання

Ми використовуємо cookie, щоб покращити ваш досвід і проаналізувати використання сайту, як зазначено в нашій Політиці конфіденційності.